Pixel Heaven 8-10 czerwca 2018

Categories Codziennik

W tym roku już po raz szósty odbędzie się Pixel Heaven. Impreza, która już po pierwszej wizycie (w 2015 roku) stała się dla mnie corocznym eventowym “must go”. W tym roku, po raz trzeci z rzędu, widzimy się w Starej Zajezdni Autobusowej przy ul. Włościańskiej 52. I dobrze! Po co zmieniać coś, co bardzo dobrze działa?

W największym skrócie imprezę można podzielić na dwie części.

Po pierwsze – w halach zajezdni czeka na Was masa atrakcji. W ramach wystawy Indie Basement można zagrać w różnorakie “indyki” (i przy okazji pogadać z ich twórcami). Dla fanów retro (albo tych, którzy chcą pokazać młodzieży, na czym grali w ich wieku) znajdzie się ponad 100 stanowisk z dawnymi sprzętami, a także flipperami czy innymi automatami. Znajdzie się także coś dla fanów planszówek. Dodatkowo przez cały czas imprezy na głównej trwać będą różnorakie prelekcje lub wywiady. Pełen program znajdziecie tutaj.

Po drugie – przez cały czas imprezy, w zewnętrznej części będziecie mieli okazje zjeść coś, napić się i przede wszystkim umilić sobie czas rozmową, bo na bank spotkacie tam kogoś znajomego. W moim przypadku z każdego PH wracałem mocno ochrypnięty. Na koniec rzućcie okiem na kilka fotek z poprzednich edycji i mam nadzieje, że się widzimy. Stronę wydarzenia i możliwość kupna biletów znajdziecie tu.