Codziennik: Wiedźmy w ogniu

Categories Codziennik

Od premiery Batman Arkham Knight minęły już cztery lata, więc nie obraziłbym się, gdyby zapowiedziano kolejną część. Zwłaszcza powiązaną jakoś z Trybunałem Sów, bo jest to jedna z moich ulubionych historii o Mrocznym Rycerzu. Z drugiej strony — czy 80-lecie marki nie było najlepszym momentem na zapowiedź?

Jeśli doceniacie moją pracę, to dajcie temu wyraz na Patronite.pl, a np. zostaniecie Mecenasem tak jak Brett, Rafał Szycha Szychowski, Zuz, Leszek Krupiński, Konrad Zieliński, Klaudia ‚Baltica’ Wojnarowicz, Ełcki Dom Kurtuły, Ruben_z, Blaze P, Chwesiu, Grzesiek G, Świerq, Jacek, Krzysiek „Hader” Tałajczyk, Michał „m1sza” Majewski czy Mateusz PtakOnline Papis. Możecie też polubić Pana Codziennika na FB.

KINO
  • Ten zwiastun po raz kolejny pokazuje mi, że gry oparte o anime wyglądają już jak anime. Swoją drogą — nie mam pojęcia co znaczy (SSGSS) obok imienia Gogeta. Tak czy siak — będzie można nim powalczyć w Dragon Ball FighterZ. (PS4/XO/PC/Switch)
  • Fani rybek (i tycoonów?) zapewne ucieszą się, że w Megaquarium będzie można teraz zagrać również na konsolach. (PC/PS4)
PLOTY

DATY PREMIER
GOOD NEWS EVERYONE
  • Pan Adrian napisał nową blog-notkę, w której dzieli się z nami informacjami o Witchfire. Np. o tym, że gra jest projektowana w ten sposób, żeby można grać w nią w krótkich (10-15-minutowych) sesjach. (PC)
  • Wygląda na to, że Borderlands 3 sprzedaje się bardzo dobrze i gra w pięć dni trafiła do ponad pięciu milionów graczy. (PC/PS4/XO)
NIE PRZEGAP
  • Niestety nie tylko na zwiastunie premierowym, ale również na fragmencie rozgrywki Contra: Rogue Corps wygląda słabo. (PS4/Switch/PC/XO)
  • Tymczasem na Twitterze aktualnie odbywa się lekkie roastowanie Pana Kojimy. Sami oceńcie czy słuszne.