Codziennik: Wiaderko

Categories Codziennik

Niby PAX powinienem nam dostarczyć jakieś smaczne kąski, ale szczerze mówiąc dziś wyjątkowo biednie w Codzienniku. Chociaż osobiście zachęcam do zerknięcia na Young Souls i nową Shantae.

Jeśli doceniacie moją pracę, to dajcie temu wyraz na Patronite.pl, a np. zostaniecie Mecenasem tak jak Brett, Rafał Szycha Szychowski, Zuz, Leszek Krupiński, Konrad Zieliński, Klaudia ‚Baltica’ Wojnarowicz, Ełcki Dom Kurtuły, Ruben_z, Blaze P, Chwesiu, Grzesiek G, Świerq, Jacek, Krzysiek „Hader” Tałajczyk, Michał „m1sza” Majewski czy Mateusz PtakOnline Papis. Możecie też polubić Pana Codziennika na FB.

PRZYCZEPY
  • Pojawił się zwiastun z rozgrywką z Solasta: Crown of the Magister. W sam raz przed startem zbiórki na Kickstarterze. (PC?)
GOOD NEWS EVERYONE
NIE PRZEGAP
  • Oto trochę rozgrywki z Final Fantasy VIII Remastered w wersji na Switchu. (PC/Switch/PS4/XO)
  • Pojawiło się trochę rozgrywki z Shantae and the Seven Sirens i muszę przyznać, że ślicznie to wygląda. I jak to prawie zawsze w przypadku gier Wayforward – #Bouncingboobies (Switch/PS4/XO)
  • Jakiś czas temu zapowiedziano Young Souls, a teraz możemy zobaczyć trochę rozgrywki i jak ja się cieszę, że powoli chyba kończymy czasy gdzie co drugi indyk atakuje pixelartem. (???)
  • Komuś japoński zwiastun premierowy Daemon X Machina? (Switch)