Codziennik: Samuel

Categories Codziennik

Zgadzacie się ze mną, że gry częściej powinny czerpać z gatunku komedii? Nie chodzi mi o wymuszone żarciki w grach akcji, tylko od początku do końca nastawienie (zarówno w warstwie fabularnej, jak i rozgrywce) na gatunek “komedia”.

Jeśli doceniacie moją pracę, to dajcie temu wyraz na Patronite.pl, a np. zostaniecie Mecenasem tak jak Brett, Rafał Szycha Szychowski, Zuz, Leszek Krupiński, Konrad Zieliński, Klaudia ‚Baltica’ Wojnarowicz, Ełcki Dom Kurtuły, Ruben_z, Blaze P, Chwesiu, Grzesiek G, Świerq, Jacek, Krzysiek „Hader” Tałajczyk, Michał „m1sza” MajewskiMateusz PtakOnline Papis, Radek Urbański, Paweł „Psaweu” Płocharski, Kamil Wojciechowski czy Jan Piechoczek. Możecie też polubić Pana Codziennika na FB.

PLOTY
GOOD NEWS EVERYONE
  • Do Ghost of Tsushima trafi darmowy dodatek Legends, w który zagramy w coopie – od 2 do 4 osób. (PS4)
  • Jutro dostaniemy nową porcję gier Indie zaprezentowaną przez Nintendo (i znając życie gier, które trafią nie tylko na Switch).

  • W Bethesda launcher możecie aktualnie dostać za darmo Quake III.

NIE PRZEGAP
  • Oto trochę szerzej omówione zmiany, które trafią do Rainbow Six Siege razem z Samem Fisherem. (PC/PS4/XO)
  • Za bardzo nie kojarzyłem wcześniej Helheim Hassle, ale zawsze powtarzam, że gry potrzebują więcej komedii, więc fragmenty rozgrywki obejrzałem z zainteresowaniem. Po szybkim sprawdzeniu okazało się, że to gra twórców Manual Samuel co bardzo pasuje do komediowego podejścia do rozgrywki. (PC/PS4/XO/Switch)