Codziennik: Psie Kredo

Categories Codziennik

Ploteczki o nowych grach przyjmuje z otwartymi rękami. Zarówno w poprzednich Watch Dogsach, jak i Assassynach bawiłem się przednio i nie mam nic przeciwko #więcejtegosamego

Jeśli doceniacie moją pracę, to dajcie temu wyraz na Patronite.pl, a np. zostaniecie Mecenasem tak jak Rafał Szycha Szychowski, Zuz, Leszek Krupiński, Konrad Zieliński, Klaudia ‚Baltica’ Wojnarowicz, Ełcki Dom Kurtuły, Ruben_z, Blaze P, Chwesiu, Grzesiek G, Świerq, Jacek, Krzysiek „Hader” Tałajczyk czy Michał „m1sza” Majewski. Możecie też polubić Pana Codziennika na FB.

PRZYCZEPY
  • Unknown Fate to “surreal first person puzzle-adventure with a mysterious story”. Jakoś mnie nie przekonuje. Zwłaszcza po tym co widzę na zwiastunie.
  • Jeśli myślicie o nadrobieniu Final Fantasy XII na Switchu to rzućcie okiem na zwiastun z rozgrywką. Premiera pod koniec kwietnia.
  • We. The Revolution w nowym zwiastunie pokazuje trochę fragmentów rozgrywki.
DATY PREMIER
  • Saints Row: The Third – The Full Package trafi na Switcha 10 maja.
  • Kickstarterowany Trüberbrook wyląduje na PC 12 marca.
PLOTY
  • Pojawiły się ploteczki odnośnie nowej części Watch Dogs i Assassin’s Creed. Przygody hakerów z magicznym telefonem tym razem mają zabrać nas do Londynu (co nie jest zaskakujące dla osób, które skończyły W_D2). W nowych Assassynach być może wcielimy się w potomków bohaterów Orgins/Odyssey, a gra zabierze nas do Cesarstwa Rzymskiego (co w sumie też pasuje patrząc na zakończenie Origins). W_D3 miałoby się pojawić w tym roku, Assassins Creed w 2020.
GOOD NEWS EVERYONE
  • Jakiś czas temu wspominałem ARG związanym (najprawdopodobniej) z Vampire: The Masquerade. Z tego, co tam się ostatnio dzieje możemy spodziewać się jakiś większych zapowiedzi 21 marca.