Codziennik: Piąteczek

Categories Codziennik

Tydzień zaczynaliśmy z grubej rury, ale kończy raczej na spokojnie. No i wielu z nas zapewne będzie odliczało dni do 30.08.

Jeśli doceniacie moją pracę, to dajcie temu wyraz na Patronite.pl, a np. zostaniecie Mecenasem tak jak Brett, Rafał Szycha Szychowski, Zuz, Leszek Krupiński, Konrad Zieliński, Klaudia ‚Baltica’ Wojnarowicz, Ełcki Dom Kurtuły, Ruben_z, Blaze P, Chwesiu, Grzesiek G, Świerq, Jacek, Krzysiek „Hader” Tałajczyk czy Michał „m1sza” Majewski. Możecie też polubić Pana Codziennika na FB.

PRZYCZEPY
  • Best Friend Forever nie wygląda zbyt zachęcająco… (Switch)
  • Blindfold można by zignorować jako kolejną nieprzyjemną grą na VR. Rzecz w tym, że opiera się o wydarzenia związane Irańskim Czarnym Piątkiem. I dla mnie wizja wcielenia się w przesłuchiwanego (i torturowanego) dziennikarza jest dość przerażająca. Nawet jeśli gra wygląda dość przeciętnie. (PCVR/PSVR)
  • Premierowy zwiastun przypomina nam o premierze Oninaki. (PC/PS4/Switch).
  • Oto Whipseey And The Lost Atlas, czyli kolejna (w miarę) przyjemna platformówka w pixelarcie. Czy jest jeszcze miejsce dla takich gier, które na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym szczególnym? (PC/Switch/PS4/XO)
  • Brzydaaaaaaal! (PS4/XO/PC/Switch)
DATY PREMIER
  • Kolejne DLC do Two Point Hospital zadebiutuje 29 sierpnia. Tutaj możecie zobaczyć półtoragodzinny stream developerów pokazujących dodatek. (PC)

 

GOOD NEWS EVERYONE

NIE PRZEGAP
  • Czas na ostatnią w tym tygodniu porcję rozgrywki. Dziś czeka na Was 10 minut z Windjammers 2 (PC/Switch), 11 minut z fabularnej części trybu Volta w Fifa 20 (PC/PS4/XO), 7 minut z Streets of Rage 4 (PC/PS4/XO/Switch), trochę Carrion (PC) i 13 minut z Minecraft: Dungeons (PC/XO/PS4/Switch).