Codziennik: Kryzysowa Narzeczona

Categories Codziennik

Raczej spokojny dzień za nami, dlatego Waszej uwadze polecam szczególnie dwie rzeczy z dzisiejszego Codziennika. Po pierwsze – stream pokazujący gameplay ze Switchowej wersji Crysis Remastered, na którym prowadzący są bardziej znudzeni pokazem niż posłowie w Sejmie w trakcie obrad. Po drugie – czy ktoś ma pomysł, czemu gra wyglądająca jak sztampowy F2P multi shooter (Rogue Company) startuje w płatnym early accessie? Przyjmujemy zakłady, kiedy przeskoczy na F2P?

Jeśli doceniacie moją pracę, to dajcie temu wyraz na Patronite.pl, a np. zostaniecie Mecenasem tak jak Brett, Rafał Szycha Szychowski, Zuz, Leszek Krupiński, Konrad Zieliński, Klaudia ‚Baltica’ Wojnarowicz, Ełcki Dom Kurtuły, Ruben_z, Blaze P, Chwesiu, Grzesiek G, Świerq, Jacek, Krzysiek „Hader” Tałajczyk, Michał „m1sza” MajewskiMateusz PtakOnline Papis, Radek Urbański, Paweł „Psaweu” Płocharski, Kamil Wojciechowski czy Jan Piechoczek. Możecie też polubić Pana Codziennika na FB.

KINO
  • Premierowym zwiastunem Rock of Ages 3: Make & Break przypomina o swojej premierze. (PS4/XO/PC/Switch)
DATY PREMIER
  • W Samurai Jack: Battle Through Time zagramy 21 sierpnia. (PC/PS4/XO/Switch)
  • Rainswept na początku zeszłego roku zadebiutował na PC (93 recenzje na Steam – ocena bardzo pozytywna) a w tym tygodniu trafia na konsole. (PC/PS4/XO/Switch)
  • Wczoraj zadebiutowało (w becie) Rogue Company, które trochę wygląda jak gra z generatora F2P multiplayer shooter. Gorzej, że gra nie jest F2P. Z pozytywów – ma cross-play i cross-progression na wszystkich platformach. (PC/Switch/PS4/XO)
PLOTY
GOOD NEWS EVERYONE
  • Fantasy Strike to bijatyka, za którą stoi lead designer Super Street Fighter II Turbo HD Remix. Gra jest dostępna od pewnego czasu, ale właśnie przeszła na model free to play. W darmowej wersji dostaniemy wszystkie postaci i kilka podstawowych trybów (typu 1 on 1), za dodatkowe tryby i elementy dekoracyjne będziemy musieli dopłacić. (PC/PS4/Switch)
  • Do nowej wersji Destroy All Humans! oprócz poprawionej grafiki trafi również misja, która nie znalazła się w oryginale. (PC/PS4/XO)
  • Do Blasphemous trafi darmowe DLC – The Stir of Dawn. Premiera 4 sierpnia. (PC/PS4/XO/Switch)
  • Szczerze mówiąc, to mnie na kolana raczej nie rzuca to Destruction Allstars.(PS5)

NIE PRZEGAP
  • A czy Wy już wiecie jak się napierdzielać Sindel w Mortal Kombat 11: Aftermath? (PC/PS4/XO/Switch)
  • Ojej. Swoją drogą to poklikajcie po tym materiale, bo to jak bardzo znudzeni są prowadzy ten stream jest wyjątkowe.