Codziennik: Gofry

Categories Codziennik

To był wyjątkowo spokojny weekend, więc i newsów nie za dużo. A jak Wam minął?

Jeśli doceniacie moją pracę, to dajcie temu wyraz na Patronite.pl, a np. zostaniecie Mecenasem tak jak Brett, Rafał Szycha Szychowski, Zuz, Leszek Krupiński, Konrad Zieliński, Klaudia ‚Baltica’ Wojnarowicz, Ełcki Dom Kurtuły, Ruben_z, Blaze P, Chwesiu, Grzesiek G, Świerq, Jacek, Krzysiek „Hader” Tałajczyk, Michał „m1sza” MajewskiMateusz PtakOnline Papis, Radek Urbański, Paweł „Psaweu” Płocharski, Kamil Wojciechowski czy Jan Piechoczek. Możecie też polubić Pana Codziennika na FB.

KINO
  • Pierwsza zajawka była bardzo enigmatyczna, ale po nowym zwiastunie widać trochę więcej czego możemy się spodziewać po DLC Hellraid zmierzającym do Dying Lighta. Premiera 23 lipca. (PC/PS4/XO)
  • “Pełna” edycja Dungens 3, trafia właśnie na konsole. (PS4/XO/PC)
  • Gameplay Urban Flow jest dość prosty, ale gra wygląda na tyle estetycznie, że zastanawiam się, czy jej nie sprawdzić. (Switch)
DATY PREMIER
  • Bloodstained: Curse of the Moon 2 miało być comming soon i faktycznie – gra zadebiutuje 10 lipca. Ale wizualnie nie tego się spodziewałem… (PC/PS4/XO/Switch)
GOOD NEWS EVERYONE
NIE PRZEGAP
  • Pojawił się pierwszy fragment rozgrywki z The Dark Pictures: Little Hope i muszę przyznać, że wygląda to trochę bardziej creepy niż Man From Medan. (PC/PS4/XO)