Codziennik: Samodzielne dodatki

Categories Codziennik

Ależ byłoby fajnie, gdyby twórcy coopowych gier częściej decydowali się na rozwiązania w stylu Buddy Pass z zapowiedzianego Wolfenstein: Youngblood.

Jeśli doceniacie moją pracę, to dajcie temu wyraz na Patronite.pl, a np. zostaniecie Mecenasem tak jak Brett, Rafał Szycha Szychowski, Zuz, Leszek Krupiński, Konrad Zieliński, Klaudia ‚Baltica’ Wojnarowicz, Ełcki Dom Kurtuły, Ruben_z, Blaze P, Chwesiu, Grzesiek G, Świerq, Jacek, Krzysiek „Hader” Tałajczyk czy Michał „m1sza” Majewski. Możecie też polubić Pana Codziennika na FB.

PRZYCZEPY
  • Twórcy Shovel Knighta pokazali Cyber Shadow – tytuł którego wydawcą zostali, ale również pomogą go współtworzyć. [PC/PS4/XO/Switch]
  • Larian Studios zapowiedzieli nową grę w świecie Divinity – Divinity: Fallen Heroes. Gra opierać się będzie o systemy z Divinity 2, ale będzie samodzielnym produktem (zamiast DLC do 2). [“różne platformy]
  • Nowy zwiastun World War Z pokazuje, że powalczymy również w Tokio. [PC/XO/PS4]
  • Wolfenstein: Youngblood doczekał się fabularnego zwiastuna i daty premiery. Gra będzie dostępna 26 lipca. Co więcej – jeśli zdecydujecie się na zakup Deluxe Edition to w ramach buddy passa będziecie mogli zaprosić znajomego nieposiadającego gry do skończenia jej razem w coopie. [PC/Switch/XO/PS4]
  • Pojawiła się zajawka Borderlands – Mask of Mayhem i wszystko wskazuje na to, że to pierwsza prawdziwa zapowiedź trzeciej części. Jeśli chcecie poczytać więcej to tu znajdziecie obszerny przeciek, który wydaje się pasować do elementów ze zwiastuna.
  • O ile stwierdzenie, że za grą stoi twórca Legacy of Kain (oraz Eternal Darkness) brzmi atrakcyjnie to niestety zwiastun z rozgrywką z Deadhaus Sonata (czyli free-to-play action RPG z integracją Twitcha i sześcioosobowym coopem) trochę rozczarowuje.
PLOTY
  • Pojawiła się nowa garść przecieków dotyczących czego możemy spodziewać się w tym sezonie Apex Legends. Oprócz nowej postaci i legendarnej broni może nadchodzi również zmiana na mapie. Szczegóły tutaj.
GOOD NEWS EVERYONE
  • W ramach kwietniowego PlayStation Plusa zagramy w The Surge i Conan Exiles.